Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Merhabalar ben Merve Ateş .)

Kendimi bildim bileli gördüğüm her mekanı her kişiyi her objeyi kare kare canlandırdım hep kafamda sonra dedim ki bir şeyler yapmalıyım ve bunlarla ilgili eğitimler almaya başladım. Fotoğraf ,Grafik ve Web Tasarım gibi görsel alanlarda yoluma devam ettim . 2009 yılında Fotoğraf alanında ilerlemeye karar verdim o gün bu gündür sizlerleyim ve olmaya da devam edeceğim .)

Bazı anlar vardır tekrar tekrar yaşamak istersiniz fakat gerçekliğin sınırların da bu mümkün değildir. Ama ne mutlu ki o anların yeniden hatırlanabilmesini sağlayan yollar vardır . Fotoğraf bu yollardan biri, anların kıymetini biliyoruz ve onlara önem veriyoruz. Anılarınızın mükemmelliğinin daima taze kalabilmesi için 2009 yılından bu yana biriktirdiğimiz değerlerimiz , bilgimiz , tecrübelerimiz ve içimizde hep var olan samimiyetimizle hizmetinizdeyiz . Her gün daha da gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyerek bu yolda sizlerle yürümenin mutluluğunu yaşıyoruz

Bu zaman zarfı içerisinde Profesyonel anlamda Stüdyo ve Dış Çekimler de dahil bir çok projede beraber gülümsedik . Güler yüzümüzle sürekli  yenilikçi fikirlerimizle teknolojiye uyumlu olarak fakat doğallıktan ödün vermeyerek çalışmalarımızı sizlerle paylaşıyoruz .

2 Ayrı Stüdyomuzla hizmetinizdeyiz .

Yeni projemiz Çocuk Stüdyosu 

Gebze'nin ilk özel çocuk stüdyosunu sizlerle buluşturuyoruz . 

Farklı dekorlar, kostümler ve oyun alanlarıyla bebekler ve çocuklar için hazırladığımız sevimli rengarenk stüdyomuza bekleriz .)

Elbette yetişkinleri de unutmadık kendinizi özel hissedeceğiniz konseptlerle tanışmak için ziyaretimize bekleriz .

 

Sözün özü RENGİNİZE RENK KATIYORUZ ...

 

Mutlu - Renkli - Hoş kalın ....

Sosyal Medya

SPONSORLAR

  • Kodak
  • Canon
  • Elinchrom
  • Sony